Всього: грн.
Всього: грн.

О нас

ortomedina-logo

ТОВ «Орто-Медіна» – один із найбільших постачальників в Україні, які пропонують ортодонтичну продукцію, асортимент якої дозволяє повністю задовольнити запити сучасних клінік.

Ми працюємо з такими відомими брендами, як Dentos (Південна Корея) яка виробляє найновіші типи мікроімплантів «Absoanchor», однією з провідних і першою компанією з розробки та виробництва високоякісних ортодонтичних виробів в Китаї DTC Orthodontic 3М Unitek, широкий спектр продукції всесвітньо відомої компанії Ortho Technology (США), SIA Orthodontic (Італія), BioMaterials (MSE), Orthovan та іншими .

Всі товари в компанії «Орто-Медіна» мають необхідні сертифікати, що підтверджують їхню оригінальність та високу якість, яка відповідає вітчизняним та європейським стандартам. Весь асортимент ортодонтичної продукції в нашому магазині має гарантовано високу якість та доступні ціни.

Будемо раді співпраці з Вами!

Ми є офіційним дистриб'ютором таких компаній:

dentoslogoВсесвітньо відома Компанія «Dentos» (Ю.Корея) вперше розробила та запатентувала унікальну систему мікроімплантів «Absoanchor» та інструментів нового покоління, що використовуються для підвищення ефективності та швидкості лікування.
У чому унікальність та ефективність цієї системи «Absoanchor»? мінімальне хірургічне втручання та ризик за рахунок зменшеного діаметра мікроімпланту (1,2-1,3 мм);
надійне вирішення складних завдань: досягнення абсолютної опори та повна відсутність остеоінтеграції.
Компанія «Dentos» пропонує спеціалізовану ортодонтичну продукцію, яка дозволить Вам та Вашим пацієнтам досягти результатів найвищої якості та комфорту.

ortoteh-logoКомпанія «Ortho Technology» (США) з 1991 року пропонує інноваційну та унікальну продукцію для лікарів-ортодонтів. Метою «Ortho Technology» протягом усіх цих років було і буде виробництво кращих ортодонтичних виробів.
Компанія пропонує повний спектр ортодонтичної продукції: (брекет системи, ниткинолові дуги, дуги з покриттям круглі і прямокутні, еластичні лігатури різних кольорів, металеві лігатури, кільця на моляри та премоляри, пружини, гвинти, матеріали для фіксації, ортодонтичний інструментарій і т.д. ) і дбає про те, щоб Ви завжди мали можливість використовувати тисячі матеріалів, необхідних в ортодонтії щодня і бути впевненим у їх якості.

Компанія DTC є однією з провідних та першою компанією з розробки та виробництва високоякісних ортодонтичних виробів.
Компанія DTC має сильний незалежний інноваційний потенціал для розвитку ортодонтичної продукції
Завод оснащений повним спектром сучасного обладнання для виробництва та сучасними технологіями.

Компанія була сертифікована ISO13485 медичних товарів, сертифікат CE для європейського ринку та FDA для американського ринку.
Ми надаємо повний асортимент ортодонтичної продукції, який включає ортодонтичні брекет-системи, замки-трубки, дуги, аксесуари та ортодонтичні інструменти.
У жовтні 2010 року, компанія 3M в Китаї (м.Ханчжоу) починає співпрацю з 3M Unitek, і тепер DTC офіційно стає одним з дочірніх підприємств компанії 3M Unitek для подальшої оптимізації існуючих продуктів і надання більш ефективного і широкого рішення для всіх ортодонтів.

Компанія Orthovan

BioMaterials (MSE)

ukУкраїнська